Regulamin NBS

Aby zobaczyć Regulamin naszego bloga, kliknij na Read more >>
Zanim zadasz pytanie, sprawdź, czy nie było już odpowiedzi na podobne. Specjalnie po to stworzyłyśmy Spis Notek, dzięki którym łatwiej się będzie Ci poruszać po notkach.

1. Odpowiadamy na wszystkie zadane przez Was pytania. 

Wyjątki: pytanie się powtórzyłow innym stopniu nie zgadza się z regulaminemnie jest zadane w sposób opisany w "jak zadać pytanie" albo autorka z danej kategorii wzięła tymczasowy urlop.
Co nie znaczy, że nie byłoby miło, gdybyście zostawiały opinie o blogu i o nas samych oraz głosowały w sondach :]

2. Nastąpiła zmiana w systemie zadawaniu pytań. Nie wysyłajcie ich już w komentarzu pod bieżącą notką na blogu. O tym, jak zadawać pytania w nowy sposób jest w zakładce: "Jak zadać pytanie?"

3. W komentarzu napisz swój wiek, a w podpisie imię lub ksywę. Miło jest wiedzieć, komu się pomaga :)


4. Usuwamy komentarze z problemami:
- gdy autorka właśnie udzieliła na nie odpowiedzi w notce (zazwyczaj pod komentarzem z pytaniem dana autorka pisze, że zabiera się za pisanie notki, gdy już ją opublikuje, pytanie zostaje usunięte ze spisu),
- które nie zostały zadane regulaminowo lub zostały zadane w złym dziale,
- gdy na podobne padła już odpowiedź we wcześniejszych notkach (pamiętajcie, że trzeba dobrze przeszukać Spis Notek, zanim dodasz swój problem)

5. Zawsze możesz się z nami skontaktować na gg lub e-mailowo. Nasze adresy e-mailowe i numery gg znajdują się w zakładce: "Indywidualny kontakt z autorkami".

6. Pamiętaj, że istnieje coś takiego jak KOLEJKA. My też mamy swoje życie i nie możemy siedzieć przed komputerem 24/dobę. Na odpowiedź mamy czas nieograniczony. Zauważ również, że aby rozwiązać pewne problemy należy poświęcić trochę więcej czasu niż na pozostałe (czyt. szukanie wiadomości, kontakt z lekarzem itp.). Ale jeśli Twój komentarz został dodany regulaminowo i zostało potwierdzone jego przyjęcie, to nie masz się o co martwić - odpowiedź na niego na pewno się pojawi.

7. Nie odpowiadamy na komentarze:
a) z groźbami ("jeśli nie odpowiecie to...!")
b) pisanymi trawą ("TaKiE pIsMo")
c) tzw. "dzieci neostrady" ("koffaniutkia pshyjaciółka" itp.)
d) osób, które zignorowały Regulamin NBS
e) z powtarzającymi się pytaniami!!!
f) osób, które się wepchnęły
g) o treści "czy to do mnie pasuje?"
(nie mamy pojęcia jak wyglądacie i ogólnikowe rzucenie "brąz włosy" nic nie da)

8. Zadając pytanie do działu Zdrowie, napisz koniecznie swoją wagę, wzrost i wiek, gdyż w odpowiedniej poradzie dostosowanej dla Ciebie, konieczna jest znajomość Twojego BMI.

9. Prosząc w dziale Moda o opisanie stylu danej gwiazdy, prosimy o dodawanie linków ze zdjęciami , na podstawie których mamy opisać dany styl, gdyż autorka może nie znać osoby/serialu, w którym ona występuje i nie trafić w to, co chciałabyś przeczytać. Przyśpieszy to pisanie notki. Pytania bez linków do zdjęć w przypadku opisu stylu będą usuwane/ignorowane.

10. Pamiętaj, że na krótkie pytania odpowiadamy bezpośrednio pod nimi, w komentarzu. Czasami również czytelniczki pomagają sobie nawzajem w komentarzach. Nie panikuj więc, jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na Twój problem w notce. ;)


11. Na znak, że przeczytałaś i akceptujesz regulamin, w treści komentarza wpisz hasło: (ulubiony kolor). W przypadku braku hasła, pytanie nie zostanie przyjęte.

Dziekujemy
Załoga NBS
 
© Copyright 2035 Menu
Theme by Yusuf Fikri